Dopiski wkurwionego pedała

Na tym blogu napotkasz, Drogi Czytelniku, wkurwy pedała na zastaną rzeczywistość, która to tegoż pedała pomija tudzież go para-poprawnie-politycznie komentuje. I wyzywa go, i gwałci. I głaszcze go, i tuli. A zawsze gdy wyzywa, to wyzywa od najgorszych. A gdy głaszcze, to żeby zagłaskać na śmierć. I właśnie ten pedał, ja, chciałbym na tym blogu, z punktu widzenia gwałcono-tulonego, tę zastaną rzeczywistość serdecznie zarzygać. Słowami swoimi zarzygać ją na śmierć! Bo Polska jest lesbą, a ja jej synem pedałem!

Wpis

wtorek, 29 stycznia 2013

Pedał blogerem roku?


Głosowanie trwa jeszcze tylko półtora dnia (do 12:00, 31 stycznia). Póki co jesteśmy na 12 miejscu, a do finału przechodzi pierwszych 10 blogów. Tymczasowe wyniki dostępne są TUTAJ.

Ktoś jeszcze może wesprzeć smsem?

SMS o treści K00009 na numer 7122
(K, cztery zera i 9, bez spacji)

Koszt: 1,23 zł 


Wygramy!

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
l.szulc
Czas publikacji:
wtorek, 29 stycznia 2013 18:18

Polecane wpisy

 • Cały ten Zachód prosto na Wschód

  Geograficzne refleksje z Fynf und Cfancyś Michała Witkowskiego Dianka, czyli szesnastoletnia Lejdi Di, Dajana Spenser Prinses of Wejls, ucieka z Bratysławy na

 • Gej, uchodźca, dwa bratanki

  Co łączy gejów i uchodźców oprócz oczywistego (a jednak jak niewyobrażalnego dla wielu) faktu, że niektórzy geje są uchodźcami, a niektórzy uchodźcy są gejami ?

 • Geje chcą głosować na Dudę

  albo o tym, jak „ mało poważny ” temat sprawia poważne trudności w kampanii wyborczej Sprawy lesb, biseksów, transów czy pedałów były całkowicie ni

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

 • anton_pl napisał(a) komentarz datowany na 2013/01/30 11:15:39:

  Tylko że musisz wiedzieć drogi blogerze że tu o pedałów nie chodzi, tak jak wcześniej nie chodziło o szczęście klasy robotniczej, tak jak kiedyś w pewnych celach została wykorzystana tzw. klasa robotnicza tak dzisiaj to samo robi się z homoseksualistami, tu nie o ich prawa chodzi a zupełnie o coś innego.
  Pozdrawiam.

 • l.szulc napisał(a) komentarz datowany na 2013/01/30 21:14:19:

  Drogi antonie,

  Moglbyś rozwinać, co masz na myśli przez 'tu' i wyjaśnić o co chodzi, jeśli nie chodzi o homoseksualistów?

Dodaj komentarz