Dopiski wkurwionego pedała

Na tym blogu napotkasz, Drogi Czytelniku, wkurwy pedała na zastaną rzeczywistość, która to tegoż pedała pomija tudzież go para-poprawnie-politycznie komentuje. I wyzywa go, i gwałci. I głaszcze go, i tuli. A zawsze gdy wyzywa, to wyzywa od najgorszych. A gdy głaszcze, to żeby zagłaskać na śmierć. I właśnie ten pedał, ja, chciałbym na tym blogu, z punktu widzenia gwałcono-tulonego, tę zastaną rzeczywistość serdecznie zarzygać. Słowami swoimi zarzygać ją na śmierć! Bo Polska jest lesbą, a ja jej synem pedałem!

Wpis

piątek, 01 lutego 2013

Wkurwiony pedał został/nie został* blogerem roku

* niepotrzebne skreślić

Drugi etap konkursu na blog roku zakończony. Wkurwiony Pedał nie przeszedł do finału. Ale i tak było super: mieliśmy 117 głosów!

Wielkie dzięki dla wszystkich za głosy!

A mnie naszła jeszcze taka refleksja:

Przecież mi nie chodziło o nagrody, tylko o galę rozdania nagród. Myślałem sobie, że to będzie jak na oskarach: czerwony dywan, flesze aparatów, chwila napięcia... i ogłoszenie wyników: WKURWIONY PEDAŁ! I wtedy, najważniejsze, ja wychodzę na scenę i wygłaszam moje pedalskie przesłanie. 

Ale ja nie potrzebuję dywanów czy fleszy by głosić moją pedalską nowinę. Od tego mam mojego bloga! Na blogu nie ma smsów i nie ma jury. Na blogu rządzi Wkurwiony Pedał. I on właśnie zadecydował, że konkurs na blog roku 2012 wygrał... c h w i l a  n a p i ę c i a: WKURWIONY PEDAŁ! 

Teraz pozostało mi tylko wygłosić moje pedalskie przesłanie. Mam już nawet tytuł: 'Wszyscy Jesteśmy Pedałami'. Dostępne na blogu już za kilka dni!

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
l.szulc
Czas publikacji:
piątek, 01 lutego 2013 12:29

Polecane wpisy

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

 • Gość Tomuś napisał(a) z *.bielskobiala.vectranet.pl komentarz datowany na 2013/02/01 22:31:27:

  Gratulując zwycięstwa chciałbym podać materiał do wkurwu. Otóż red. mgr Tomasz P. Terlikowski popełnił był ostatnio następujące arcydziełko: niezalezna.pl/37935-akcja-zniszczyc-pawlowicz
  Z pikantniejszych fragmentów:
  1. Zastraszanie, listy z wezwaniem do zwolnienia z pracy, próby sądowego zamykania ust, kolejne procesy i wreszcie zupełnie otwarte stygmatyzowanie i obrażanie ludzi o innych poglądach to dzień powszedni. Na razie nie przynosi to efektów, ale jeśli nic się nie zmieni, w końcu jakiś konserwatysta zostanie zwolniony z pracy, bo zażyczy sobie tego Jacek Rozenek albo Magdalena Środa.
  Osz q* "w końcu jakiś konserwatysta zostanie zwolniony z pracy", no to już będzie APOGEUM PRZESLADOWAŃ i BRUTALNEGO RÓŻOWEGO TERRORU

  2. Mainstreamowi już przestało wystarczać określanie prawicy mianem nieudaczników, oszołomów, nie wystarcza mu już spychanie jej do getta drugiego obiegu (znamienne, że powoli staje się on większy od głównego nurtu)
  Drugi nurt większy od mainstreamu, to taka "ewangeliczna logika" w stylu "ostatni będą pierwszymi", jeny i ten człowiek nie czuje jak bardzo bredzi.

  3. Plus takie kwiatki jak Moralna milcząca większość (a nie mam wątpliwości, że wciąż jest nas więcej, choć obawiamy się ujawnienia) musi zacząć działać. ale to już standardzik u TPT.

 • Gość KonstantyCh napisał(a) z *.internetdsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2013/02/01 23:27:07:

  Tak mi się spodobało, że doceniłem we własnym zakresie: chodkowskikonstanty.blogspot.com/2013/02/top-10-politycznych-blogow-roku-po.html

  Pozdrawiam!

 • l.szulc napisał(a) komentarz datowany na 2013/02/03 10:15:39:

  @Tomuś dzięki za gratulacje i za link. Muszę w końcu przysiąść nad kolejnymi postami.
  @KonstantyCh, dzięki za docenie. Choć muszę dodać, że moim pedalskim zdaniem treść Wkurwionego Pedała nie zawsze jest przewidywalna a już na pewno nie tendencyjna. No chyba, że za przewidawalne i tendencyjne uznamy, że na blogu o (homo)seksulności pojawiają się tematy o (homo)seksualności.

Dodaj komentarz