Dopiski wkurwionego pedała

Na tym blogu napotkasz, Drogi Czytelniku, wkurwy pedała na zastaną rzeczywistość, która to tegoż pedała pomija tudzież go para-poprawnie-politycznie komentuje. I wyzywa go, i gwałci. I głaszcze go, i tuli. A zawsze gdy wyzywa, to wyzywa od najgorszych. A gdy głaszcze, to żeby zagłaskać na śmierć. I właśnie ten pedał, ja, chciałbym na tym blogu, z punktu widzenia gwałcono-tulonego, tę zastaną rzeczywistość serdecznie zarzygać. Słowami swoimi zarzygać ją na śmierć! Bo Polska jest lesbą, a ja jej synem pedałem!

Wpis

czwartek, 06 czerwca 2013

Kto się przezywa, sam się tak nazywa!

O nazywaniu samego siebie pedałem, szmatą albo çapulcu


Geje sami siebie wyzywają od pedałów, kobiety od szmat, a protestujący Turcy od çapulcu, czyli delikatnie ujmując takich włóczęgów, łupieżców albo chuliganów.

 


Źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl

 

 Źródło: uludagsozluk.com

 

No i zachodzą niektórzy w głowę, że jak to? Po co to? Po co tak samego siebie od pedała? Od szmaty?

A bo to właśnie szmaty są! Skomentowała niechlubnie oblubienica kręgów sarkastyczno-ciotowskich,  Pani Krystyna Pawłowicz. I to właśnie Pani Pawłowicz pomoże nam rozwiązać tę zagadkę.

 

Bo skąd wzięła się dzisiejsza popularność pedałów, szmat i çapulcu jako określeń na samych siebie? Ano właśnie od naszych wrogów się wzięła. Marsz szmat wziął się od tego, że pewien policjant w Toronto doradził kobietom, że jak chcą być bezpieczne, to „powinny  unikać ubierania się jak szmaty”. Çapulcu wzięło się od tego, że premier Turcji nazwał protestujących w Stambule chuliganami. A Wkurwiony Pedał wziął się od tego, że mnie w Krakowie przy Bagateli wyzwali od pedała i rozpierdolili mi moje hipsterowskie okulary!

 

Słowami nas popychają. Wyzwiskami gwałcą. A przy tym robią z nas ofiary: oni samce alfa, żołnierze i rycerze, a my księżniczki, ofiary migreny oraz nikczemnych mężów i ojców.

 

No i tu właśnie żołnierze alfa się zdziwią! Bo my żadne ofiary! My też rycerze! My żołnierze! Nasze kieszenie, tak jak ich, wypchane alfabetem. Ale do poziomu alfów nie będziemy się zniżać. Zamiast zabijać, obezwładniamy! Literami nie strzelamy. Literami rozbrajamy! Przezywamy, ale sami się tak nazywamy! A jak się sami tak nazywamy, to amunicje zabieramy!

 

Przezywają? Nazywamy!

Nazywamy? Nazywają!

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
l.szulc
Czas publikacji:
czwartek, 06 czerwca 2013 22:52

Polecane wpisy

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

  • Gość Adi napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2013/06/06 23:11:21:

    Się normalnie stęskniłem;)

  • Gość domi napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2013/06/07 20:53:18:

    Dawno ciebie nie było, nareszcie jesteś!!!

  • l.szulc napisał(a) komentarz datowany na 2013/06/08 13:58:34:

    Tak, wiem, nieregularny jestem. Ale postanowilłem, że na siłę nic nie będę pisał. A na dodatke, jak wracam po przerwie, to zawsze mam miłe powitanie :) Dzięki!

Dodaj komentarz