Dopiski wkurwionego pedała

Na tym blogu napotkasz, Drogi Czytelniku, wkurwy pedała na zastaną rzeczywistość, która to tegoż pedała pomija tudzież go para-poprawnie-politycznie komentuje. I wyzywa go, i gwałci. I głaszcze go, i tuli. A zawsze gdy wyzywa, to wyzywa od najgorszych. A gdy głaszcze, to żeby zagłaskać na śmierć. I właśnie ten pedał, ja, chciałbym na tym blogu, z punktu widzenia gwałcono-tulonego, tę zastaną rzeczywistość serdecznie zarzygać. Słowami swoimi zarzygać ją na śmierć! Bo Polska jest lesbą, a ja jej synem pedałem!

Wpis

wtorek, 03 września 2013

Tajne zadania specjalne Frondy

 

Wszyscy zastanawiamy się co redaktorzy Frondy robią w wolnych chwilach. Wczoraj odpowiedź spadła mi nie z nieba, a z książki (o, już robi się prowokacyjnie). W Księgarni Naukowej w Krakowie zakupiłem książkę profesora Izdebskiego „Seksualność Polaków na początku XXI wieku”. Jeszcze siędząc u Babci Maliny, do której poszedłem zaraz po wizycie w księgarnii, przewertowałem „Seksualność Polaków” i co ja pacze? Między stroną 582 a 583 leży, ot tak sobie, uloteczka Frondy.pl: Portalu Poświęconego.

 


I od razu miałem wizję zakamuflowanego Terlikowskiego, który w przydużym kapeluszu i ciemnych okularach, ale z krzyżykiem na piersi i medialionikiem matki boskiej w dłoni, przegląda ze zdenerwowaniem książki w dziale Gender i Seksualność, aby co do poniektórych wepchać na siłę boże przykazanie. Na szczęście książka wpadła w moje, a nie niewinne, ręce przez co cała tajna a specjalna akcja Terlikowskiego została pomyślnie udaremniona.

#666

#dzikasatysfakcja

 


Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
l.szulc
Czas publikacji:
wtorek, 03 września 2013 10:50

Polecane wpisy

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

  • Gość napisał(a) z *.dynamic.gprs.plus.pl komentarz datowany na 2014/01/26 16:58:08:

    Trafiłam tu ze strony konkursowej. Fajnie u Ciebie. Redaktor Terlikowski jest moją wielką inspiracją! (beznadziejneprzypadkipanis.blog.pl) Czasem się zastanawiam, kto będzie moją muzą, jak już w końcu zakończy swoją działalność... A, sorki, zawsze zostaje ksiądz Oko ;)

  • l.szulc napisał(a) komentarz datowany na 2014/01/27 10:27:13:

    hej, miło, że trafiłaś. Zapraszam do lektury! Mi Terlikowski i Oko też muzą, ale ostatnio się zastanawiam czy warto z nimi dyskutować...

Dodaj komentarz