Dopiski wkurwionego pedała

Na tym blogu napotkasz, Drogi Czytelniku, wkurwy pedała na zastaną rzeczywistość, która to tegoż pedała pomija tudzież go para-poprawnie-politycznie komentuje. I wyzywa go, i gwałci. I głaszcze go, i tuli. A zawsze gdy wyzywa, to wyzywa od najgorszych. A gdy głaszcze, to żeby zagłaskać na śmierć. I właśnie ten pedał, ja, chciałbym na tym blogu, z punktu widzenia gwałcono-tulonego, tę zastaną rzeczywistość serdecznie zarzygać. Słowami swoimi zarzygać ją na śmierć! Bo Polska jest lesbą, a ja jej synem pedałem!

Wpis

niedziela, 03 listopada 2013

EXCLUSIV: Wywiad z Demonem Homoseksualizmu

 

Niespełna tydzień temu Fronda.pl ujawniła działania Demona Homoseksualizmu. Demon opętał 22-letniego chłopaka z Oklahomy, kazał mu zdemolować dom i ugotować Biblię. Poza tym, Demon „dotykał” chłopaka i namawiał go do zakupu narkotyków. Wkurwionemu Pedałowi udało się dotrzeć do Demona i namówić go na krótki wywiad.

Wkurwiony Pedał: Drogi Demonie, dziękuję bardzo, że przyjąłeś moje zaproszenie. Mógłbyś opowiedzieć nam, co naprawdę wydarzyło się w Oklahoma City?

Demon Homoseksualizmu: Oczywiście. Zaczęło się jak zwykle. Młody satanista przywoływał mnie już od kilku miesięcy. Zwykle reaguję szybciej, ale tym razem zignorowałem wezwania. To wszystko wyglądało na mało poważne: okna zasłonięte kartonami, naprędce namalowany pentagram i świeczki z IKEI. Poza tym, byłem trochę zapracowany, bo to przecież okres przedświąteczny (Haloween). Kiedy obskoczyłem już wszystkie seminaria duchowne i mogłem trochę oddetchnąć, miałem chwilę żeby dokładniej przyjrzeć się temu młodemu chłopakowi. Daleko mu było do satanistycznego profesjonalizmu, ale wydawał mi się bardzo oddany. Postanowiłem go nawiedzić.

WP: Czy na Twoją decyzję wpłynął fakt, że był to wyjątkowo przystojny młodzieniec?

DH: (śmiech) Żartujesz? To jakieś wielkie nieporozumienie. Głównie wywołane przez Frondę, która napisała, że jestem demonem „homoseksualnym”. Typowa dziennikarska nierzetelność. Demony nie posiadają orientacji seksualnej. Fakt, mamy swoje libido i swoje pożądania, ale są one całkowicie niezależne od płci, której również nie posiadamy. Co innego zakres naszej działalności. Każdy demon odpowiada za różne światowe plagi, np. za feminizm, ideologię gender, itd. Ja zajmuję się homoseksualizacją społczeństw Ameryki Północnej i Środkowej. Do swojej pracy podchodzę bardzo profesjonalnie, dlatego rozgraniczam życie zawodowe od życia prywatnego. Nie pozwalam ponosić się żądzom dlatego kategorycznie zaprzeczam jakobym dotykał tego młodego, bądź co bądź przystojengo, chłopaka.

WP: Za to wyzwalasz żądze (HOMOSEKSUALNE!) wśród innych!

DH: Tak, to moja praca. Zajmuję się przekierowywaniem pożądania seksualnego z hetero- na homoseksualne. Moja norma to zwykle około 100 mężczyzn i 100 kobiet rocznie. Zależy nam na tym, aby zredukować liczbę tradycyjnych rodzin. Liczymy, że dzięki temu zmniejszy się populacja na świecie, co w ostateczności pozwoli nam przyspieszyć apokalipsę zaplanowaną przez Boga. Przynajmniej o kilkaset lat. Poza tym, homoseksualizm prowadzi do załamania nerwowego, depresji a w ostateczności do myśli samobójczych. W efekcie, liczba populacji zmniejsza się nie tylko w przyszłości, ale również w teraźniejszości.

WP: Nie dokońca się z Tobą zgadzam. Niektóre osoby homoseksualne również posiadają dzieci, np. z poprzednich związków, zapłodnień in vitro albo chociażby z adopcji. Załamania nerwowe i depresje rzeczywiście zdarzają się częściej wśród osób homoseksualnych, przez brak akceptacji ze strony najbliższych i społeczeństwa, ale i te trendy ulegają zmianie.

DH: To prawda. Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego. Anioły również często krzyżują nasze plany. Dlatego pracujemy nad innymi rozwiązaniami, takimi jak np. bezpłodność albo neoliberalizm, który wyjątkowo skutecznie zmusza młodych ludzi do odłożenia decyzji o dzieciach, jeśli chcą kontynuować swoje rokujące kariery zawodowe.

WP: Wróćmy do wydarzeń z Oklahoma City. Co poszło nie tak?

DH: Zjawiłem się w domu tego chłopaka jeszcze na długo przed północą. Najpierw wykonałem parę standardowych trików. Dmuchnąłem kilka razy w okna, zgasiłem i zapaliłem świeczki i zacząłem buczeć coś pod nosem. Amatorzy satanizmu uwielbiają taki nastrój. Kiedy ten chłopiec był już całkowicie podekscytowany, zacząłem pokazywać mu zdjęcia nagich kobiet. W tym samym momencie poddałem go terapii wstrząsami elektrycznymi. Chciałem, aby nagie ciała kobiet kojarzyły mu się z bólem. Niestety, okazało się że ów satanista jest również amatorem sadomasochizmu. Zwykle sprawdzam takie rzeczy, ale tym razem tego nie zrobiłem, ze względu na haloweenowe przepracowanie. Wstrząsy elektryczne podnieciły go do tego stopnia, że z rozkoszy zaczął krzyczeć wniebogłosy! Strzasznie mnie to poirytowało. W końcu moim celem było sprowadzenie na niego homoseksualizmu i depresji a nie heteroseksualnej ekstazy. Żeby choć trochę uprzykrzyć mu życie, zadzwoniłem po policję.

WP: Rozumiem. Na zakończenie chciałbym Cię również zapytać o słynne „gotowanie Biblii”. Zwykle słyszymy o paleniu lub deptaniu świętych ksiąg. Skąd pomysł na biblijne kulinaria?

DH: To kolejny przykład na sensacyjność mediów. To prawda, że na wstępie poprosiłem tego młodzieńca o ugotowanie Biblii, ale nie ma to żadnego związku z opętaniem lub konwersją homoseksualną. Ja po prostu lubię Biblię. Najbardziej smakuje mi właśnie gotowana. Lekko doprawiona majerankiem, pietruszką i z odrobiną vegety. Często dorzucam też wcześniej podsmażoną cebulkę i dwa liście laurowe. Lekko zagęszczam mąką i gotuje około 40 minut. Niebo w gębie! Myślałem, że z tym chłopcem wszystko pójdzie jak po maśle, a na koniec razem zjemy sobie troszkę zupki. Niestety, tym razem z obiadu wyszły nici.

WP: Dziękuję bardzo za wywiad i życzę wielu udanych konwersji homoseksualnych. W końcu dla nas, już opętanych, Twój sukces, to nasza rozkosz!

DH: Dziękuję.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
l.szulc
Czas publikacji:
niedziela, 03 listopada 2013 10:28

Polecane wpisy

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

  • Gość Justyn napisał(a) z *.internetunion.pl komentarz datowany na 2013/11/06 18:24:42:

    Boska puenta.

  • Gość ziuta napisał(a) z *.aztw.cable.virginm.net komentarz datowany na 2013/11/18 20:06:16:

    Piękne :D

Dodaj komentarz